Yumurta Büyüsü

 ► Aşk Büyüsü  ► Papaz Büyüsü  ► Bağlama Büyüsü  ► Evlilik Büyüsü
 ► Sevgi ve Muhabbet Büyüsü  ► Şirinlik Büyüsü  ► Adet Kanı (Ay Hali) Büyüsü  ► Birleştirme Büyüsü
 ► Geri Getirme Büyüsü  ► Kaşık Büyüsü  ► Ayırma – Soğutma Büyüsü  ► Soğutma Büyüsü
 ► Yılan Büyüsü  ► Boşanma – Ayrılma Büyüsü  ► Sadakat Büyüsü  ► Göz Bağlama Büyüsü
 ► Dil Bağlama Büyüsü  ► Erkeklik Bağlama Büyüsü  ► Evlenmeme Büyüsü  ► Kısmet Kapama Büyüsü
 ► Kısmet Açma Büyüsü  ► Şifa Büyüsü  ► Nohut Büyüsü  ► Karabiber Büyüsü
 ► Saç Büyüsü  ► Mum Büyüsü  ► Sarımsak Büyüsü  ► Tırnak Büyüsü
 ► Yumurta Büyüsü  ► Domuz Büyüsü  ► Sabun Büyüsü  ► Canbar Aşk Büyüsü
 ► Odkara Büyüsü  ► Harmura Büyüsü
 

Yumurta Büyüsü, genel olarak birlestirmek, aradaki soguklugu gidermek için yapilsa da, erkekligi baglamak için ve ayirmak için yapilan sekilleri de mevcuttur.

Yumurta Büyüsünün birlestirmek için yapilan seklinde yine ebcedsel degerler göz önünde tutulur. Yumurta üzerine yazilacak olan yazilarin hangi zamanda ve hangi harflerle yazilacagi, yapma ve okuma saatleri kisilerin ebced degerlerine göre belirlenir. Bu uygulamada da yine yakma islemi gündemde tutulsa da, topraga gömülüp, gizli bir yerde saklama uygulamasida yapilabilir.

Ayirmak için yapilan Yumurta Büyüsü ise, onaylamadigimiz yöntemler kullanilarak yapilir. Bazen kisilere ait bir parçaninda delinmis ve içi akitilmis yumurta içine koyulmasi ile islemleri uygulanan yumurta büyüsünde, tüm hazirliklari tamamlanmis olan yumurta, virane bir yere yada mezara gömülerek uygulanir.

Bazi durumlarda ise erkekligi baglamak içinde yumurta büyüsü yapildigi bilinmektedir. Bu islem için kisilerin anne isimleri ve dogum tarihleri yaninda kisiye ait saç, tirnak, tüy vb. gibi DNA malzemeleri kullanilabilir.

Ser amaçli yapilan Yumurta Büyüleri genel olarak kisileri birbirinden ayirir, birbirlerine karsi saguklastirir ve kisileri birbirlerinden tiksinir hale getirir.

Bu ve buna benzer bir sorununuz için bilgilenme amaciyla yada probleminizi paylasmak amaciyla dilediginiz zaman bize ulasabilirsiniz.